Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jo napisał:
Jeżeli to była ciężarówka to kierowca nawet nie wie, że to zrobił. Mogło chłopaka wciągnąć pod tylne koła przyczepy/naczepy.
jesli byl kolor lakieru na plecaku to jak moze to byc kolor z naczepy?? po 1. naczepa jest za wysoka zeby na takiej wysokosci slad zostawila, moze ktos uciekal jak ktos na 3ciego wyprzedzal z naprzeciwka i nawet nie zwrocil uwagi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla rodziny.Do kierowcy jak czyta co się stało to się nie odstanie zgłoś się na policję bo i tak kiedyś się to wyda nie teraz to za kilka lat a sumienie na pewno ktoś coś widział i sobie przypomni a wtedy gorzej dla ciebie . Dlaczego się nie zatrzymałeś i nie udzieliłeś pomocy co spanikowałeś chłopak może by jeszcze żył. Nie piszcie mi że to mógł być tir jakby to był tir chłopiec miałby większe obrażenia ja bym stawiał na osobowy lub motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca M.P.K napisał:
Szczere kondolencje dla rodziny.Do kierowcy jak czyta co się stało to się nie odstanie zgłoś się na policję bo i tak kiedyś się to wyda nie teraz to za kilka lat a sumienie na pewno ktoś coś widział i sobie przypomni a wtedy gorzej dla ciebie . Dlaczego się nie zatrzymałeś i nie udzieliłeś pomocy co spanikowałeś chłopak może by jeszcze żył. Nie piszcie mi że to mógł być tir jakby to był tir chłopiec miałby większe obrażenia ja bym stawiał na osobowy lub motor.
ja tez stawiam na osobowy ale watpie jezeli nie bylo swiadkow aby zostal kierowca znaleziony jest to taka trasa ze kierowca mogl byc z drugiego konca polski albo z zagranicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roland napisał:
Kto w życiu nie popełnił błędu, niech pierwszy wystąpi z szeregu. Każdy popełnia tylko inne są tego konsekwencje. Czy na prawdę sprawiło by wam radość, gdyby publicznie wyciągnąć tego kierowce i go powiesić. Był w szoku. Odrobinę zrozumienia. Może to jakaś kobieta jechała, a mąż na nią krzykną, żeby uciekała? W szoku się go posłuchała. A może już ku waszej radości wisi gdzieś w stodole? Może ten ktoś miał przed sobą wspaniałe życie? Nie martwcie się. I tak go/ją znajdą i poniesie kare. W naszym życiu najważniejsze są te małe, wydawało by się błahe decyzje nie te wielkie.. vanilla sky
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roland chyba jesteś stuknięty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co? a teraz gdzie Ci którzy komentowali wypadek na Witosa? gdzie te głosy że przystanek i trasa tam były i będą, i że pomysły zmiany trasy , budowy kładek są deb***ne i postulaty o nie będą wyśmiane? Nie chce mi sie nawet czytać forum bo jak zwykle pewnie będą wyzwiska i bluzgi ( słuszne) pod adresem kierowców, ale zero konstruktywnego myślenia. Podobnie jak w przypadku ul.Kunickiego. U nas cieżko ruszyć głową i zapobiegać, tylko kląć ludzie potrafią po kolejnej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na 100% pewny że to dziecko jest ofiarą wyprzedzania na trzeciego i tzw "marginesu" czyli zjeżdżania na pas wydzielony linią przerywaną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt gminy garbów od zawsze mial nie po ukladane w glowie...kto o normalnych zmyslach pozwolilby dzieciom przechodzic przez tak ruchliwa trase w miejscu gdzie nie ma przejsc, oznaczen...to jest do huja droga krajowa tam dziennie przejezdza tysiace aut...a w na poczatku tyg tym bardziej, ciezko jest przejsc przez ulice w miejscowosci gdzie sa przejscia i tak zwane 'stopki' przy pasach...a ich teraz oswiecilo zeby cos z tym zrobic....!!!??? macie na rekach krew tego dziecka durne urzedasy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim przypadku można spokojnie podać do sądu UG Garbów ws. narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia ( w tym wypadku niestety życia) dzieci, które muszą przechodzić na drugą stronę bardzo ruchliwej krajowej 17, tym bardziej, że tam w pobliżu nie ma przejścia dla pieszych !!!!! Rodzice tego biednego chłopca, wiem, że teraz nie to wam w głowie (bardzo Wam współczuję), ale ja bym tego tak nie zostawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech choć urząd gminy wyda kto nie chciał sprzedać gruntu pod budowę chodnika. Wtedy my mieszkańcy dorwiemy tego sk****** i zrobimy mu to samo co temu kierowcy co uciekł. Wyznaczyć nagrodę za schwytanie tych 2 bandytów, list gończy to najlepsza metoda i będzie jak na dzikim zachodzie. Jak góra nie może to my załatwmy to sami i obejdzie się bez milicji aby nikt nas nie sprzedał jak we Włodowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garbi napisał:
W takim przypadku można spokojnie podać do sądu UG Garbów ws. narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia ( w tym wypadku niestety życia) dzieci, które muszą przechodzić na drugą stronę bardzo ruchliwej krajowej 17, tym bardziej, że tam w pobliżu nie ma przejścia dla pieszych !!!!! Rodzice tego biednego chłopca, wiem, że teraz nie to wam w głowie (bardzo Wam współczuję), ale ja bym tego tak nie zostawił.
oooo własnie! ktoś to nareszcie zauważył! To droga KRAJOWA- co byście chcieli ? co 10 metrów światła i przejścia? i moze ograniczenie do 50 km/h? to może od razu przesiądźmy się na wozy drabiniaste... będzie bezpieczniej. Kurna jak mnie to denerwuje, fakt, że część ludzi jeździ jak deb***e- dzis widziałam niebieski golf IV na LTM wyprzedzał z większą niż 50km.h prędkością trajtek na przejściu za mostem na ul.piłsudzkiego- ale co? moze lepiej dostsoujmy drogi do dzisiejszych realiów, a nie cofajmy się do średniowiecza.Brak chodników, brak świateł, brak szerokich bezpiecznych dróg na których można bezpiecznie jechać bez wyprzedzania , brak zapezbieczeń przez zwierzętami wybiegajacymi na drogę( jak na naszej autostradzie konin- poznań gdzie na środku trasy wypasają się sarenki z pobliskich pól i lasów). I tak do Warszawy droga to koszmar- i dla kierowców i dla pieszych ..... co do tego zwyrodnialca który zostawił dziecko bez pomocy- brak słów, cholernie przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byl dobry kolega chodzilam z nim do szkoly nie wiem jak ktos mogl cos takiego zrobic i sie kolo niego nie zatrzymac:( ludzie sa podli:( byc moze tylko te kilka minut dzielilo sylwka od jego smierci... i moze teraz by zyl:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez bym sie nie zatrzymala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
ja tez bym sie nie zatrzymala
Cóż, świat musi być urozmaicony, ale mam nadzieję, że nie jesteś kierowcą. A następnym razem zanim coś takiego napiszesz, pomyśl jakbyś to Ty kiedyś była na miejscu ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...